BurduRRocK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURDUR ROCK VE METAL FANLARINI BİRLEŞTİREN SİTE!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Megadeth'in Yeni Albümü Tamamlandı!

YazarMesaj
tHe_pHantom
Rocker
Rocker
tHe_pHantom

Karizma Puanı : 184

Megadeth'in Yeni Albümü Tamamlandı! Empty
MesajKonu: Megadeth''in Yeni Albümü Tamamlandı!   Megadeth'in Yeni Albümü Tamamlandı! I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 4:56 pm

Megadeth'in Yeni Albümü Tamamlandı! Megadeth
Sayısız bir çok işe el atan ve dünyaca tanınan iyi bir grup konumunda olan Amerikalı Thrash Metal devi "Megadeth" yeni albümlerinin tamamlandığını grubunun frontman'i konumunda olan Dave'in ağzından duyurdu. Dave'in konu ile ilgili yorumu; "Tam şuan da stüdyodayım Vic's Garage da ve sonunda bitirdik. Şuan hepimiz albümle ilgili notları hazırlayıp yeni çalışmalar yapıyoruz bize bu konuda yardımcı olan Andy (prodüktör) ile albümün son haline gelmesini sağlıyoruz, önümüzdeki salı günü evimize geri dönücez. Şuan istediğimiz sorunsuzca herşeyin yolunda gitmesi ve şuan da oldukça heyecanlıyım, 1980'lerden bu yana çalışmalarım ve heyecanım ilk günkü kadar çok. Şunu söyleyebilirimki, bu çılgınca gelebilir ama burada olduğum kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum."

Megadeth'in Yeni Albümü Tamamlandı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Judas Priest'in Yeni Live Albümü Temmuzda Çıkacak
» Zakk Wylde Ozzy Osbourne'un yeni albümü için Stüdyoda
» eski oyun sanırım öldü oyüzden yeni oyuncuyla yeni oyuna başlıyorum eskileride bekliyorum işte karşınızda DARK ANGELS
» BurduRRock - Melankoli Albümü
» Iron Maiden'ın 15. Albümü Yolda!