BurduRRocK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURDUR ROCK VE METAL FANLARINI BİRLEŞTİREN SİTE!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

eski oyun sanırım öldü oyüzden yeni oyuncuyla yeni oyuna başlıyorum eskileride bekliyorum işte karşınızda DARK ANGELS

2 posters
YazarMesaj
ragnar blackmane
Rocker
Rocker
ragnar blackmane

Karizma Puanı : 171

eski oyun sanırım öldü oyüzden yeni oyuncuyla yeni oyuna başlıyorum eskileride bekliyorum işte karşınızda DARK ANGELS Empty
MesajKonu: eski oyun sanırım öldü oyüzden yeni oyuncuyla yeni oyuna başlıyorum eskileride bekliyorum işte karşınızda DARK ANGELS   eski oyun sanırım öldü oyüzden yeni oyuncuyla yeni oyuna başlıyorum eskileride bekliyorum işte karşınızda DARK ANGELS I_icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 3:23 pm

öncelikle karakterim sizinkilerde gelsin başlıyorum

not:büyü ve yeteneklerinizi ben vericem

isim:gabriel the lion heart
ırk:adeptus astertes
bölük:dark angels second company /epistolary
ekipman:
articifier armor
force staff
plasma pistol
psychic hood

büyü ve yetenekler

Smite: Attacks a target area with psychic power
Storm of the Emperor's Wrath: Uses Warp energy to blast an energy with lightning
Fury of the Ancients: A psychic creature of fire charges an area and burns any nearby
Fear of the Darkness: Causes enemies to fall back in fear
Might of Heroes: Increases the ability of user or ally to attack
Veil of Time: Lets user see the future and increases ability to attack, defend, or any other action
Vortex of Doom: Tears a rift in the fabric of the Warp which can suck enemies into it
Force Barrier: Uses Warp energy to strengthen protection around the user
Hellfire: Uses Warp energy to blast an energy with fire
Mind Worm: Blasts an enemy's mind with Warp energy
Weaken Resolve: Scares enemies and forces them back

geçmişi hakkında fazla bilgi bulunmuyor.kara meleklerin kütüphanecileri arasında savaş alanına inen ender kütüphanecilerden grandmaster of librarians ezekielin sağ kolu olduğu söylenir
Spetnaz

Spetnaz

Karizma Puanı : 4

eski oyun sanırım öldü oyüzden yeni oyuncuyla yeni oyuna başlıyorum eskileride bekliyorum işte karşınızda DARK ANGELS Empty
MesajKonu: Geri: eski oyun sanırım öldü oyüzden yeni oyuncuyla yeni oyuna başlıyorum eskileride bekliyorum işte karşınızda DARK ANGELS   eski oyun sanırım öldü oyüzden yeni oyuncuyla yeni oyuna başlıyorum eskileride bekliyorum işte karşınızda DARK ANGELS I_icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 5:15 pm

Ad: Sa'rath
Soyad: Bilinmiyor
Irk: Necron
Görev: Wraith

-------------------Black Library----------------------aranıyor---------------
Bu gizli bir bilgidir.Lütfen kodu yazınız.

Kod: ---------

Bilgi veriliyor. Video bağlantı.Dikkat, çok gizli bilgidir.

-Ben onlara söyledim. C'Tan'lara inanmamamız gerektiğini söyledim.Beni dinlemediler.Büyük uygarlığımız yok oldu.Lanet olsun.NECRONTYR YOK OLDU(Büyük yazılan bağırarak.)Belki de benim ruhumdan geri kalanları da alacaklar.Arkadaşlarım ruhsuz zombilere dönüştü.Hayır.Ben öyle olmayacağım.LANET OLSUN

-------------------2 Gün sonrası tarih belirsiz.DEVAM------Y/N------------

-Galiba ne olduğunu anladım.Herkesin ruhunun küçük bir kısmını bırakıyorlar.Yaşaması için.Şu an kendimi zor kontrol ediyorum.Katliam yaparken, masumları öldürüken acı içinde seyrediyorlar.Herkes böyle.LANET OLSUN C'TAN'LARA.Yakında bende kontrolü kaybedeceğim.
Bu kayıda her kim ulaşırsa katliamları isteyerek yapmadığımızı bilmesini istiyorum.AAAAAHHHH.
Dayanamıyorum artık.

---------------------------Kayıt Sonu------------------------
Spetnaz

Spetnaz

Karizma Puanı : 4

MesajKonu: Geri: eski oyun sanırım öldü oyüzden yeni oyuncuyla yeni oyuna başlıyorum eskileride bekliyorum işte karşınızda DARK ANGELS   eski oyun sanırım öldü oyüzden yeni oyuncuyla yeni oyuna başlıyorum eskileride bekliyorum işte karşınızda DARK ANGELS I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 2:20 pm

Ne oldu hiçbir şey hatırlayamıyorum. Daha doğrusu hatırlamak istemiyorum. Yine uyandık. Lanet olsun. Belli ki C'Tan ''acıktı''. Yine katliam yapacağız. Ben birini öldürmek istemiyorum. Keşke öldürseler beni, keşke. LANET OLSUN. Ölemiyorum. Ne kadar vururlarsa vursunlar ölemiyorum.LANET OLSUN. Hep aynı şeyler. Bu tek düzelik ve vahşet. Kim olursa olsun.Kesinlikle delirir. 10.000'lerce sene önce büyük bir uygarlık. Bir gecede yok oldu. Ah işte. Vücudum hareket etmeye başladı. Bu zamana kadar bayağı güçlenmişiz. Bu piramit gibi şey nedir.( Monolith'ten çok yüksek bir ses çıkar.) Eğer Necrontyr bedenimde olsaydım muhtemelen sağır olurdum. Ama hayır. Hiç bir şey hissetmiyorum. Sadece zihnim çalışıyor. Ah ha bir tavşan. Vücudum tavşanı tutuyor, sıkarak öldürüyor. Kanlar çıkıyor. Vücudum biraz daha inceliyor. Sonra bir tarafa atıyor.Hareket etmeye devam ediyoruz. Eski bir yapı var. Piramit ben zeri cisimin yolunu kapıyor. Belli ki bu yapıyla uğraşmak istemiyor. Yanımdan uçan bir şey geçiyor. Bir tane daha ve bir tane daha. Sadece üçü yetti.Binayı içten yıktılar. Çıkarkende üç adet canlı getirdiler. Bu şeyler insana çok benziyorlar ama değiller. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama onların insan olmadığını anladım. Barbarlık yapmıyorlar. Onlara ne yapılacağını çok iyi biliyorum. Nightbringer ucubesinin ''yemekleri''.Canlıyken mide bulantısı denen bir his beliriyor. Ama hemen geçiyor. Başımı oynatabiliyorum. Belli ki vücudum kontrölü az da olsa bana geçti.Kimse anlamasın diye kafamı oynatmıyorum. Şimdi vücudum da kontrölümde. Yavaş yavaş ilerliyorum. AAAAAAAHHHHH. Lanet vücut. Kontrolü yine eline aldı. Çok sık çalıların bulunduğu bir koruya giriyoruz. Piramit gibi araç ağaçları yıkarak ilerliyor.Ama ben hiç bir şey göremiyorum. Çalılar çok sık. Sadece duyuyorum...

eski oyun sanırım öldü oyüzden yeni oyuncuyla yeni oyuna başlıyorum eskileride bekliyorum işte karşınızda DARK ANGELS
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kıraç baba oldu!
» İşte ''deniz feneri'' açıklaması
» Eski Megadeth Bassçısı David Ellefson'dan Video Görüntüleri
» warhammer 40k blood angels artifact
» OnLive, Oyun Dünyasında Devrim Yaratacak