BurduRRocK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURDUR ROCK VE METAL FANLARINI BİRLEŞTİREN SİTE!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Moskovalılar Şaşırtan Araba...

3 posters
YazarMesaj
BELPHEGOR
Admin
Admin
BELPHEGOR

Karizma Puanı : 248

Moskovalılar Şaşırtan Araba... Empty
MesajKonu: Moskovalılar Şaşırtan Araba...   Moskovalılar Şaşırtan Araba... I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:09 am

En lüks, en pahalı, en hızlı arabaları gördük ama bu kadarına pes...
Gösteriş meraklıları sınır tanımıyor. Rus deyimi 'Görgüsüzlük parayla olur' bir kez daha gerçek oldu. Rusya'da "yeni zenginler" gösterişte rakipsiz. Hele konu arabalar olunca. Belki bir tek Arap şeyhleri onlarla yarışabilir.

Bugünlerde Moskova sokaklarında zaman zaman görülen bu BMW, şok etkisi yapıyor. Çünkü bu BMW tamamen altın kaplama. Moskovalılar, daha önce de altın kaplama Porsche'yi görmüştü. Ama o artık yok. Çünkü sahibi, keyfini ancak birkaç ay çıkarabildi. Araba güpegündüz bir otoparktan çalındı ve polise göre parça parça edilip satıldı.

İsminin açıklanmasını istemeyen "altın BMW"nin sahibi de bir Rus gazetesine konuştu ve "Ben bir BMW tutkunuyum. Zaten bütün iş hayatımı en hızlı, en güzel BMW'ye sahip olmak için kurmuştum. Şimdi istediğim BMW'yi alabiliyorum. Ama farklı da olmalı. İşte bu yüzden BMW'yi altınla kaplattırdım. Özel bir çalışma oldu. 19 kilo altın kullanıldı" dedi.

ALTIN BMW
Moskovalılar Şaşırtan Araba... Gold_bmw_x_5.sized
ALTIN PORSCHE Moskovalılar Şaşırtan Araba... P1
http://burdurrock.yetkinforum.com
ÖzgüN89
Acemi Rocker
Acemi Rocker
ÖzgüN89

Karizma Puanı : 79

MesajKonu: Geri: Moskovalılar Şaşırtan Araba...   Moskovalılar Şaşırtan Araba... I_icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 10:10 am

adamın ülkesinin halkı sürünüyo bu da en iyi bmw yi istiyorum dio. az vicdan olur insanda Laughing altın porsche olayına da güldüm baya Very Happy
BELPHEGOR
Admin
Admin
BELPHEGOR

Karizma Puanı : 248

MesajKonu: Geri: Moskovalılar Şaşırtan Araba...   Moskovalılar Şaşırtan Araba... I_icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 2:23 pm

19 Kilo altın ne demek ya Shocked Bunuda çalıp satarlar umarım. Halkın karnı doysun Moskovalılar Şaşırtan Araba... 27556
http://burdurrock.yetkinforum.com
ÖzgüN89
Acemi Rocker
Acemi Rocker
ÖzgüN89

MesajKonu: Geri: Moskovalılar Şaşırtan Araba...   Moskovalılar Şaşırtan Araba... I_icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 9:18 pm

Ama bizim için daha iyi üstad Very Happy hepsi türkiye'ye geliyo gelsinler tabi Moskovalılar Şaşırtan Araba... 27556 Moskovalılar Şaşırtan Araba... 27692
BLackci
Hard Rocker
Hard Rocker
BLackci

Karizma Puanı : 307

MesajKonu: Geri: Moskovalılar Şaşırtan Araba...   Moskovalılar Şaşırtan Araba... I_icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 8:30 pm

yuh dışı altınmı onun.
ÖzgüN89
Acemi Rocker
Acemi Rocker
ÖzgüN89

MesajKonu: Geri: Moskovalılar Şaşırtan Araba...   Moskovalılar Şaşırtan Araba... I_icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 8:33 pm

Rusların görgüsüzü de böyle oluyor işte Very Happy

Moskovalılar Şaşırtan Araba...
1 sayfadaki 1 sayfası