BurduRRocK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURDUR ROCK VE METAL FANLARINI BİRLEŞTİREN SİTE!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Creed geri döndü!

YazarMesaj
BELPHEGOR
Admin
Admin
BELPHEGOR

Karizma Puanı : 248

Creed geri döndü! Empty
MesajKonu: Creed geri döndü!   Creed geri döndü! I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am

Creed`in orjinal üyeleri Scott Stapp, Mark Tremonti, Scott Phillips ve Brian Marshall`ın yaptığı bir duyuruya göre grup bir albüm ve tur için tekrar bir araya geldiğini duyurdu.

Stapp, "Bunu birleşme olarak adlandıramam, bu yenilenmek ve yeniden doğmak. Arkadaşlarımı özledim ve tekrar onlarla birlikte müzik yapmak istedim. Hepimiz ikinci defa yeni bir çıkış yapma şansı yakaladığımız için heyecanlıyız."

Grubun tekrar bir araya gelmesi geçen Aralık ayında Stapp`in grubun gitaristi Tremonti`yi aramasıyla başladı. İkili Florida`da bir otelde buluştular" Çok gergindim aynı zamanda çok heyecanlıydım çünkü Mark`ın olumlu fikirleri dışında başka birşeyle gelmediğini biliyordum. Kaşılıklı olarak aile resimlerimizi gösterdik ve 20 dakika içinde elimizde akustik gitarlarla yeni şarkılar hakkında konuşuyorduk."

Kısa bir süre sonra bateristleri Scott Phillips ve gruptan 2000 yılında ayrılan bassist Brian Marshall`la da temasa geçtiler. Stapp " Buluşmada hepimiz `Sizi üzdüysem veya seçimlerim sizlere acı çektirdiyse üzgünüm. Sizlere sevgiden ve bağışlamadan başka birşey beslemiyorum umarım beni affedebilirsiniz` şeklinde konuştuk.
http://burdurrock.yetkinforum.com

Creed geri döndü!
1 sayfadaki 1 sayfası