BurduRRocK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURDUR ROCK VE METAL FANLARINI BİRLEŞTİREN SİTE!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ve oylama başlasın...

+5
bay_davul
BLackci
the_dnchr
ßißleßlack _\m/
BELPHEGOR
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Haftanın delisi kim?
Bay_ Davul
Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 I_vote_lcap65%Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 I_vote_rcap
 65% [ 11 ]
The_Dnchr
Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 I_vote_lcap6%Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 I_vote_rcap
 6% [ 1 ]
ßißleßlack _m/
Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 I_vote_lcap29%Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Toplam Oylar : 17

Anket kapatıldı

YazarMesaj
ßißleßlack _\m/
Rocker
Rocker
ßißleßlack _\m/

Karizma Puanı : 164

Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Ve oylama başlasın...   Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 8:16 pm

kendisini teßrik ediorm, iyi sevi$ior ! (H) Very Happy Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 27692 Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 27692
bay_davul
Admin
Admin
bay_davul

Karizma Puanı : 159

MesajKonu: Geri: Ve oylama başlasın...   Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 1:08 am

bu haftanın ve gelecek haftanın önümüzdeki 25 yılın site delisi olrak oy veren tüm arkadaslara tesekkur ediyorum beni sizler yarattınız Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 27556 santa santa santa santa kutlama zamanı:d
bay_davul
Admin
Admin
bay_davul

Karizma Puanı : 159

MesajKonu: Geri: Ve oylama başlasın...   Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 8:41 pm

haftanın delisi olarak kendimi DUVARLARA GARİP YAZILAR YAZAN,KÜÇÜK ÇOCUKLARA EL HARAKETİ ÇEKMEYİ ÖĞRETEN, DEVAMLI YASAKLARI ÇİĞNEYEN,ÇİMLERİ BASMAYI SEVEN,KENDİ TRAFİK KURALLARINI YAZAN BİRİ OLARAK TANIMLIYORUM varmı ötesi yaaaaaa yılın trafik canavarıda seçildim nasılsa Ve oylama başlasın... - Sayfa 3 27556 santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower

Ve oylama başlasın...
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3