BurduRRocK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURDUR ROCK VE METAL FANLARINI BİRLEŞTİREN SİTE!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Otostop yapan kız...

4 posters
YazarMesaj
BELPHEGOR
Admin
Admin
BELPHEGOR

Karizma Puanı : 248

Otostop yapan kız... Empty
MesajKonu: Otostop yapan kız...   Otostop yapan kız... I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 10:31 pm

adamın biri, bi cumartesi gecesi evine dönüyomuş. birden 15-16 yaşlarında sevimli bi kızın yolun kenarında otostop yaptığını görmüş. adamın da aynı yaşlarda iki kızı varmış. hemen arabayı kızın yanına yanaştırmış, “gece yarısı böyle ıssız bir yerde napıyosunuz allah aşkına? bu saatte otostop mu yapılır?” demiş. kız, “uzun hikaye. rica etsem beni evime götürür müsünüz?

buraya çok yakın. bu iyiliğinizi ömür boyu unutmam” diyerek arka koltuğa oturmuş. kızın üzerinde cicili bicili, hoş bi elbise varmış. evinin adresini vermiş. gerçekten de yakınmış ev. adam eve vardığında önünde durmuş, “işte geldik küçük hanım” diyerek arka koltuğa dönmüş ama arkada hiç kimse yokmuş. gözlerine inanamamış tabii. hemen arabasından inip evin kapısını çalmış. beyaz saçlı, çok yorgun görünen yaşlı bi kadın açmış kapıyı. adam heyecanla, “bana inanmayacaksınız ama yoldan küçük bi kız aldım. bana buranın adresini verdi ama tam geldiğimizde…” yaşlı kadın adamı susturmuş, “biliyorum, biliyorum” demiş, “sonra da ortadan kayboldu dimi? bu başımıza ilk defa gelmiyor. her cumartesi akşamı aynı şey olur…” meğer kız bir cumartesi gecesi diskodan dönerken trafik kazası geçirmiş ve oracıkta ölmüş. şimdi her cumartesi gecesi kazada öldüğü yerden otostop yapıp evine gelmek istiyomuş ama bunu bugüne kadar başaramamış. kadın bunları anlatırken adamın gözü piyanonun üzerindeki kızın fotoğrafına ilişmiş. evet, kız aynı kızmış ve üzerinde de aynı elbise varmış.
http://burdurrock.yetkinforum.com
ßißleßlack _\m/
Rocker
Rocker
ßißleßlack _\m/

Karizma Puanı : 164

MesajKonu: Geri: Otostop yapan kız...   Otostop yapan kız... I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:17 am

:O tırstım xD
metalcidana

metalcidana

Karizma Puanı : 16

MesajKonu: Geri: Otostop yapan kız...   Otostop yapan kız... I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 10:09 pm

güzel...
ÖzgüN89
Acemi Rocker
Acemi Rocker
ÖzgüN89

Karizma Puanı : 79

MesajKonu: Geri: Otostop yapan kız...   Otostop yapan kız... I_icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 9:55 am

yazık ya biri atıversin eve artık Laughing
BELPHEGOR
Admin
Admin
BELPHEGOR

Karizma Puanı : 248

MesajKonu: Geri: Otostop yapan kız...   Otostop yapan kız... I_icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 2:07 pm

Harbi Very Happy Ne bu hırs yani eve gitmek için napcak ki evde Otostop yapan kız... 27556
http://burdurrock.yetkinforum.com
ÖzgüN89
Acemi Rocker
Acemi Rocker
ÖzgüN89

Karizma Puanı : 79

MesajKonu: Geri: Otostop yapan kız...   Otostop yapan kız... I_icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 9:21 pm

Yaşlı kadında amma cesur ha Very Happy biliyorum biliyorum diyor Laughing
İnsanın psikoloji bozulur Otostop yapan kız... 27556

Otostop yapan kız...
1 sayfadaki 1 sayfası