BurduRRocK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURDUR ROCK VE METAL FANLARINI BİRLEŞTİREN SİTE!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Site Kurucusu Belphegor Kimdir?

YazarMesaj
BELPHEGOR
Admin
Admin
BELPHEGOR

Karizma Puanı : 248

Site Kurucusu Belphegor Kimdir? Empty
MesajKonu: Site Kurucusu Belphegor Kimdir?   Site Kurucusu Belphegor Kimdir? I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 12:35 pm

Genel: Bu adamın adı Muratcan. Kendisi 22 yaşında olup bu hayat merdivenindeki tırmanışını ısrarla sürdürmektedir. 6 Eylül 1987'de İzmir (Karşıyaka) ' da doğmuş ve büyümüştür. 3yıllık Yaşar Üniversitesi macerasından sonra şuan eğitimine Burdur'da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, 2. Öğretim Pazarlama Bölümü'nde devam etmektedir.

Hobileri: Kendisi yıllardır bir müzik tutkunudur. Bu konuda dinleyici olarak kalmamış, vokal olarakta çok başarılı organizasyonlara imza atmıştır. Eminim şuan soruyorsunuzdur, ''O zaman neden konservatuara gitmemiş kardeşim?'' diye. Çünkü bu çocuk çok kendini beğenmiştir. Ve eğitim almayı ısrarla reddetmektedir. Ayrıca yüzmeyi ve uyumayı çok sever. Hatta ikisini kombine etmek gibi hayalleri vardır. Piercing ve dövme yaptırmak konusunda çeşitli tutkuları vardır.

Fobileri: Köpekten çok pis korkar. Küçükken onu kovayan köpeğin şokunu hala atlatamamıştır. Mümkün olduğunca köpeklere yaklaşmaz ve sevmez.

Başarıları: Eğitim konusunda 2 kere ÖSS kazanmak dışında pek bir başarısı yoktur. Müzik konusunda, verdiği konserler ve şarkı sözleriyle güzel işler yapmıştır.

İşte Belphegor budur. Şimdiden herkesi saygıyla selamlar, forumumuzda iyi eğleceler dilerim.
clown

Site Kurucusu Belphegor Kimdir? 100_1410
Site Kurucusu Belphegor Kimdir? N6267611
http://burdurrock.yetkinforum.com

Site Kurucusu Belphegor Kimdir?
1 sayfadaki 1 sayfası