BurduRRocK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURDUR ROCK VE METAL FANLARINI BİRLEŞTİREN SİTE!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Melekler ve Şeytanlar

4 posters
YazarMesaj
tHe_pHantom
Rocker
Rocker
tHe_pHantom

Karizma Puanı : 184

Melekler ve Şeytanlar Empty
MesajKonu: Melekler ve Şeytanlar   Melekler ve Şeytanlar I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 8:35 pm

Melekler ve Şeytanlar Melekler-ve-seytanlar-afis

Çok eski gizli bir kardeşlik örgütü. Dünyayı yok edecek ölümcül yeni bir silah, akıl almaz bir hedef.
Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon efsanevi gizli örgüt Illuminati'nin -Galileo zamanından beri Katolik Kilisesi'nin bağnaz inançlarını lanetleyerek bilimin yararlarını yücelten- hala faaliyette olup cinayetler işlediğini öğrenince şok geçirir. Parlak bir fizikçi olan Leonarda Vetra cinayete kurban gitmiştir. Tek gözü oyulmuş ve göğsü örgütün sembolüyle dağlanmıştır. Bilim adamının son buluşu güçlü ve çok tehlikeli enerji kaynağı karşımadde çalınmış ve yeni Papa seçiminin gerçekleşeceği gün Vatikan Şehri'nin altına saklanmıştır. Langdon, Vetra'nın meslektaşı ve aynı zamanda kızı olan Vittoria ile medeniyeti yok olmaktan kurtarmak amacıyla Roma sokaklarında, kiliselerde ve katakomplarda soluk soluğa koşuşturarak 400 yıllık izi sürerek Illuminati'nin izini bulmaya çalışırlar.
Brown bu romanda tıpkı bir hokkabaz gibi havaya yüzlerce top fırlatıp hiçbirini yere düşürmeden okuyucuyu inanılmaz bir gerileme sürüklüyor.
ßißleßlack _\m/
Rocker
Rocker
ßißleßlack _\m/

Karizma Puanı : 164

MesajKonu: Geri: Melekler ve Şeytanlar   Melekler ve Şeytanlar I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 8:37 pm

güzel film dimi? Melekler ve Şeytanlar 97218
tHe_pHantom
Rocker
Rocker
tHe_pHantom

MesajKonu: Geri: Melekler ve Şeytanlar   Melekler ve Şeytanlar I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 8:38 pm

Güzelde ne kelime. king
ßißleßlack _\m/
Rocker
Rocker
ßißleßlack _\m/

Karizma Puanı : 164

MesajKonu: Geri: Melekler ve Şeytanlar   Melekler ve Şeytanlar I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 8:39 pm

tmm o zmn manitayı ayarlayıp ßuna gidiorm (H) Very Happy
BELPHEGOR
Admin
Admin
BELPHEGOR

Karizma Puanı : 248

MesajKonu: Geri: Melekler ve Şeytanlar   Melekler ve Şeytanlar I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 8:42 pm

Hayatımda okuduğum en güzel kitaplardan biri... Hani kelimeler yetmiyor. Ama filminin o kadar güzel olacağından şüpheliydim. Çünkü bugüne kadar okuduğum hiçbir kitabın filmini beğenmedim. Kaçırılan çok küçük ayrıntılar bile insanı üzüyor. Sonuçta hayalgücünün sınırı yok. Ama sinema sınırlı bir sektör. Yarın izliyorum bu filmi ama kararlıyım Twisted Evil
http://burdurrock.yetkinforum.com
tHe_pHantom
Rocker
Rocker
tHe_pHantom

MesajKonu: Geri: Melekler ve Şeytanlar   Melekler ve Şeytanlar I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 8:46 pm

Ben de ön yargıyla gitmiştim filme. '' Güzel olmamıştır kesin '' gibisinden. Ama yanılmışım. Shocked
Masterop

Masterop

Karizma Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Melekler ve Şeytanlar   Melekler ve Şeytanlar I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 9:21 pm

Tek başlığın bu olduğunu görünce acayip mutlu oldum Very Happy

Filmi ne yazıkki henüz göremedim confused Fakat en kısa zamanda gideceğim. Kitabı harikaydı, kesinlikle okuduğum en iyi kitaplardan biriydi. Özellikle herşey Carlemengo'nun başının altından çıkınca acayip dumur olmuştum.

Gerçi Dan Brown'ın tarzı bu, herşeyin altından en beklenmedik kişi çıkıyor. Dijital Kale'de de Strathmore, Susan'ı elde etmek için neler yapmıştı Very Happy
tHe_pHantom
Rocker
Rocker
tHe_pHantom

MesajKonu: Geri: Melekler ve Şeytanlar   Melekler ve Şeytanlar I_icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 9:38 pm

Carlemengo'yu çok severdim. Şerefsizin teki olduğunu öğrenene kadar. Melekler ve Şeytanlar 885138

Melekler ve Şeytanlar
1 sayfadaki 1 sayfası