BurduRRocK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURDUR ROCK VE METAL FANLARINI BİRLEŞTİREN SİTE!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

_____conquer______

2 posters
YazarMesaj
bay_davul
Admin
Admin
bay_davul

Karizma Puanı : 159

_____conquer______ Empty
MesajKonu: _____conquer______   _____conquer______ I_icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 12:47 am

serkan ve arzunun vefaatından sonra bişeyleri toplayamadıgım ve birtakım şahsi sorunlarım yuzunden 7 yıllık grubum conquerden ayrıldıgımı maalesef açıklamak zorundayım detaylı bilgi için ilerleyen günlerde afyonrock ve şuan itibariyle matt_stifler_yanki46@hotmail.comdan bana ulaşabilrsiniz tüm grup elemanlarına ve dinleyicilere teşşekkür ederim

BAY_DAVUL
con.q.uer_okan

Karizma Puanı : 1

_____conquer______ Empty
MesajKonu: Geri: _____conquer______   _____conquer______ I_icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:32 pm

he be bay davul'um nasıl anlatmam gerek bilemiyorum hani birlikte büyüdüğümüzde kurdugumuz hayallerimiz vardı...gerceklestiricektik.. masstivall de yarım kaldı 22 temmuza ceyrek kala bunu yapmana bi anlam veremiyorum umarım altında başka bi sebep yoktur... bişeyler varsa içinde bu kardeslige dair seni tekrar aramızda görmek isteriz kardesim unutma biz herseyden önce kardestik ve öyleyiz tum elemanların selamı var sağlıcakla kal kardesim
bay_davul
Admin
Admin
bay_davul

Karizma Puanı : 159

_____conquer______ Empty
MesajKonu: Geri: _____conquer______   _____conquer______ I_icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:35 pm

ustume gelmesseniz sevinirim kardesim geri dönmek istemiyorum bunu dun en acıklayıcı sekilde conquer a baglı yerlerde acıkladım beni yalnız bırakın

_____conquer______
1 sayfadaki 1 sayfası