BurduRRocK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURDUR ROCK VE METAL FANLARINI BİRLEŞTİREN SİTE!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

türk usulü la fonten

3 posters
YazarMesaj
ragnar blackmane
Rocker
Rocker
ragnar blackmane

Karizma Puanı : 171

türk usulü la fonten Empty
MesajKonu: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 8:41 pm

burda herhangi bir senaryo yok

isteyen istediği hayvan karakteriyle giriş yapıcak gerisi doğaçlama gelişecek

girişimi gözü bozuk şahinle yapıyorum

Develer tellal iken pireler berber iken, ben dedemin beşiğini tıngır mıngır sallariken yani çok ama çok eskiden, Kafdağının ardındaki ormanda bir şahin yaşarmış bu şahinin gözü bozukmuş

yine bu sakat şahin iniş yapmaya çalışırken göremediği mamuta çarpmış ve düşüp burnunu kırmış sonrada oturup ağlama başlamış

(evet devam ettirin bakalım ama şahin benim siz başka bir hayvan olacaksınız)
bay_davul
Admin
Admin
bay_davul

Karizma Puanı : 159

MesajKonu: Geri: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 9:07 pm

((bende mamut))

--ebe şahin körmüsün geldin bacagıma çarptın..senin gibi mundar hayvanları egitim vrmeden ucuruyolar sonra olan bize oluyo,kotumu yeni almıstım korkudan üstüme sıçtın naapıcam ben şimdi?
ragnar blackmane
Rocker
Rocker
ragnar blackmane

MesajKonu: Geri: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 10:16 am

mamutsun ama g.t. deliğim kadar kalbin yok mamut insan hiç özürlülerle dalga geçermi zaten dertliyim yengen beni terketti çocuklarıda başıma bırakıp anasının yuvasına gitti

türk usulü la fonten Yumurt347
bay_davul
Admin
Admin
bay_davul

MesajKonu: Geri: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 12:06 pm

birader sana bablalık yapmayıda öğreten olmamıs ben naapıym bende bekarım
evde kaldım çüsseye baksana kim alır benim gibi koca bi mamutu halbuki körde olsa ne kadar güzel gözlerin var
bi dişiyi tav etmek için lazım olan hersey sende birde bana bak bana kalırsa sende beyin yokki bi karıya sahip cıkamamamıssın senin körlüğün beyninde a benim saf şahinim...
ragnar blackmane
Rocker
Rocker
ragnar blackmane

MesajKonu: Geri: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 12:11 pm

aahhh be mamut kardeş karı tutturdu mamut eti isterim die ben nerden buliyim mamut etini mamut eti mamut eti derkejn terketti beni

versen kaba etinden iki kilo döner geri ha kardeş ne dersni?

(bize bir hayvan daha lazım en kısa sürede oyuncu bulmalıyız)
bay_davul
Admin
Admin
bay_davul

MesajKonu: Geri: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 12:20 pm

la bırak mamu eti falan yenirmi bırak git allah askına ormanlar kralı aslan gecen yılan etiyle rakı içiodu sen bak az ilerde yılan kardes var:d gel biz ona gidelim.hemde anakonda ha koca bi kış yersiniz onu mamut size fazla kacar birader

(((aranan oyuncu geldi kardesim)))
bay_davul
Admin
Admin
bay_davul

MesajKonu: Geri: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 12:21 pm

yılan kardes merhaba bu garip ve kör şahini karısı terktmiş evde et yok die bi kıyak yapıp bi yolluk cekversene
bay_davul
Admin
Admin
bay_davul

MesajKonu: Geri: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 12:22 pm

ula şahin anlat derdini şu çingene yılana artık
BELPHEGOR
Admin
Admin
BELPHEGOR

Karizma Puanı : 248

MesajKonu: Geri: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 12:24 pm

Tıssssssssss Abe ne derdiniz vardır sizin be yaaaa? Gelin bakem ben size hemencecik bir çözüm buluverem. Very Happy
http://burdurrock.yetkinforum.com
ragnar blackmane
Rocker
Rocker
ragnar blackmane

MesajKonu: Geri: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 12:51 pm

benim karım ühühühüüü Crying or Very sad Crying or Very sad beni terketti manyak karı hep olmicak şeylerin etini istiyo bu kör halimde deve kuşu bile avladım ama yetmedi karıya tutturdu mamut eti die
a manyak karı ne sandın beni ben şahinim mamutu nasıl avliyem bul derdime bi çare babakonda kardeş bu arada roman mısın sen?
BELPHEGOR
Admin
Admin
BELPHEGOR

Karizma Puanı : 248

MesajKonu: Geri: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 12:57 pm

Abe yes. 48 kuşak roman babakodosıyız biz be ya. Hele bak şimdi şu şopar mamutu götürüveresin karına, dağıtmayasın yuvanı . Alıveresin mamutun gırtlağını. Ben sana bişy söyleyeyim mi, bu maamutun cüsse iri kıyım gözükür ama içten içe nonoştur o be ya Very Happy
http://burdurrock.yetkinforum.com
ragnar blackmane
Rocker
Rocker
ragnar blackmane

MesajKonu: Geri: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 1:00 pm

yılanın kulağına eğilir sessizce söyler

sen 10 metreden uzunsun en iyisi sen git bacaklarına dolan bende gözlerini oyarım daha sonra öldürüp paylaşırız ne dersin?
bay_davul
Admin
Admin
bay_davul

MesajKonu: Geri: türk usulü la fonten   türk usulü la fonten I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 1:00 pm

değilim ayol değilim nonoş falan ayıp be şekerim ne diyosun sen mamut falan yok sana salarım mahmut ablayı ustunuze görürsüz

türk usulü la fonten
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türk ve Yabancı Bazı Rock Grupları ve Sanatçıları