BurduRRocK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURDUR ROCK VE METAL FANLARINI BİRLEŞTİREN SİTE!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Genç Çağ (Bir ortadünya hikayesi)

+3
Bakemono
BELPHEGOR
OridiuXar
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
ragnar blackmane
Rocker
Rocker
ragnar blackmane

Karizma Puanı : 171

Genç Çağ  (Bir ortadünya hikayesi) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Genç Çağ (Bir ortadünya hikayesi)   Genç Çağ  (Bir ortadünya hikayesi) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 7:10 pm

wrath bunu görünce kahkahayı koyverdi ardından ağırlığı nerdeyse evisrus kadar olan çekicini ona uzattı

-cevizleri bununla daha kolay kırarsın
Evisrus

Evisrus

Karizma Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Genç Çağ (Bir ortadünya hikayesi)   Genç Çağ  (Bir ortadünya hikayesi) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 7:12 pm

Ayağa kalktım ve wrathın üstüne doğru yürüdüm dibine geldiğimde torbadan bi ceviz daha çıkartıp ona verdim ...
ragnar blackmane
Rocker
Rocker
ragnar blackmane

MesajKonu: Geri: Genç Çağ (Bir ortadünya hikayesi)   Genç Çağ  (Bir ortadünya hikayesi) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 7:50 pm

wrath cevizi aldı yerken de dolu azıyla etrafa ceviz saçarak teşekkür etti
Evisrus

Evisrus

Karizma Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Genç Çağ (Bir ortadünya hikayesi)   Genç Çağ  (Bir ortadünya hikayesi) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 8:39 pm

cevizi yerken kahkahayı bastım bir süre sonra wrath ın kulaklarının şiştiğini farketmemek elde değildi ...
ragnar blackmane
Rocker
Rocker
ragnar blackmane

MesajKonu: Geri: Genç Çağ (Bir ortadünya hikayesi)   Genç Çağ  (Bir ortadünya hikayesi) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 8:49 pm

dayanamayıp kahkaha atmaya başladım bu adamda şeytan türü var galiba

-dostum sen ve ben iyi bir ikili olacak gibiyiz
-nerde şu adam gelsinde başlayalım artık!
Bakemono

Karizma Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Genç Çağ (Bir ortadünya hikayesi)   Genç Çağ  (Bir ortadünya hikayesi) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 11:48 pm

Uzun ve sıkıcı bir yolculuk ardından; ışık elfi şehri....
Ne kadarda narinler. Sadece güçlülerin ayakta kalması gereken şu dünyada uzun yaşamaları ve çoğu insanın hayran kaldığı şatafatlı mimari yapıları dışında yaptıkları hiçbirşey yok. Savaş tecrübeleri çokmuş.... Heh! Ben onlar kadar uzun yaşasam herhalde Savaş Tanrısı olurdum. Bana göre uzun yaşayan sivri kulaklı nazik insanlardan başka birşey değiler....
En ihtişamlı binaları bana girmem gereken yerin orası olduğunu gösteriyor.Merdivenlerden ağır ağır çıkıyorum.İki koruma benden birşey istermişcesine bana bakıyorlar.İstedikleri şeyin ne olduğunu anlamak için bilge olmaya gerek yok.Baykuşla gönderilen davetiyeyi onlara veriyorum ve önümden çekilmeleri için elimle işaret yapıyorum.kapı açılıyor....
İçeride çeşitli topraklardan gelmiş birbirleri ile alakasız birkaç kişi var.Belliki onlarda davet üzerine buradaydılar.Birkaç adım attım ve:
''Görüyorumki eğlenceye bensiz başlamışsınız.Ben Wharnak.
OridiuXar

OridiuXar

Karizma Puanı : 18

MesajKonu: Geri: Genç Çağ (Bir ortadünya hikayesi)   Genç Çağ  (Bir ortadünya hikayesi) - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 12:35 am

Oturduğum koltukta yavaşca doğrularak, bakışlarımı kapının önündeki adama çevirdim. Bir barbar. Wrath'tan dahi epeyce iri. Emsalsiz bir kuvvet belirtisi. Kısaca adamı süzdükten sonra ayağa kalktım. Bu denli geç kalması, bendeki ilk izlenimini zedelemişti. Lakin önyargılı davranmak istemiyorum. Adamın 10 adım kadar ötesine yaklaştıktan sonra başımın küçük bir hareketiyle selamladım.

"İsmim Oridiu..."

Sözümü yarıda kesmemin nedeni boş koltuklardan peydah olan rahatsız edici ses ve duman dansı olmuştu. Ve öteden gelen bir ses eşlik etti merakıma.

-Lord İstra. Bırakınız, sizleri biz tanıştıralım.

Artık yedi koltuk boş değildi. Üzerlerinde belli belirsiz vücut şeklini almış sis bulutları kaplamıştı.

-Oturun lütfen.

Hangimiz ne kadar inkar edersek edelim, içimize derin bir tereddüt düşmüştü ve karşı gelmeden, bu rica şeklindeki emire uyum sağladık. Yedi koltuğun tam ortasına denk gelen sis bulutu yarattığı titreşimleri dile getiriyor, kelimelere döküyordu.

-Yhoneyr Kasabası'nın şanı pek yankesicisi Evisrus. Kuvvetli Savaşçı Wharnak. Santomarial Kalesi Varisi Paladin OridiuXar Amentes İstra. Akbüyücü Tharden Ronthorn. Işık uğruna kökeninden vazgeçmiş Blood Elf Paladin Wrath. Hoşgeldiniz Genç Çağın En Kudretlileri.

Slüet isimlerimizi oturduğumuz şekilde, soldan sağa doğru sıralamıştı. Sabırsızlığımızı farketmiş olacak ki soluksuz devam etti.

- Dolandırmadan mevzuyu açacağım. Bildiğiniz üzere yeryüzündeki barışı tehdit eden Boraw ve orduları gün geçtikçe güçleniyorlar. Bütün karanlık ırklar kışkırtıldı ve hepsi bu savaş şefinin emrine girmek için yanına gidiyorlar. Burda oluş sebebiniz sizden bu birlikler ana bölgeye ulaşıp güçlenmeden önce onları yok etmenizi istememiz.

"Geçitlerr." diye fısıldadım.

-Çok doğru Lord İstra. Kıtaları birleştiren üç geçit tutulmalı. Aksi takdirde kimsenin gücü ulaşamayacaktır karanlığa karşı çıkmaya. Neyse ki şans bizden yana. Gözcülerimizden edindiğimiz bilgilerce, üç küçük birlik ayrı zamanlarda ulaşacaklar bu geçitlere. İlk birliğin ilk geçide ulaşması 2 geceden daha uzun sürecek, diğerleri ise birer gün aralıklarla varacaklar. Yani aralarında bir diğer geçide ulaşacak haylice zamanınız olacak.

Kısa kılıçlar adına. Ne kadar çok konuşuyor. diye içimden geçirmeye başlamıştım ki kelimelerine devam etti.

-Sizler bir gece daha topraklarımızda huzurla dinlenebilirsiniz. Bu nedenle bir konut hazırlandı istirahatiniz adına. Ayrıca konuttaki kütüphanede gereken bütün edvanteri sağlayabilirsiniz. Oldukça kesin ve net haritalar, geçitler hakkında bilgi barındıran kitaplar.
Bir anda odadaki parlak ışık yerini loş bir karanlığa bıraktı. Koltuktaki sis bulutları dağılayazdılar. Kulaklarımıza son bir cümle ilişti.

-Toplantı noktalanmıştır.

...

Bu sözler üzerine kaşlarımı hafif çatıp, yayvan bir şekilde bacak bacak üzerine attım ve yere bakarak, elimle düzgün kesimli keçi sakalımı sıvazladım.
ragnar blackmane
Rocker
Rocker
ragnar blackmane

MesajKonu: Geri: Genç Çağ (Bir ortadünya hikayesi)   Genç Çağ  (Bir ortadünya hikayesi) - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 11:51 am

wrath koçbaşı şeklindeki devasa çekicini aldı ve kapıya döoğru yürüdü tam çıkacakken arkasına dönüp

-beyler sizi bilmem ama ben acıktım şu cevizinse dişimin kovuğunu doldurğunu söyleyemem o yüzden yemek yiyebileceğim bir yer arayacağım hmmmm belkide şu sözünü ettikleri konuta yiyecek birşeyler koymuşlardır ne dersiniz!!!!

(yiyecek birşeyler aramaya çıkıyorum önce bize tahsis ettikleri konuta bakıcam)

En son ragnar blackmane tarafından Paz Mayıs 31, 2009 8:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
bay_davul
Admin
Admin
bay_davul

Karizma Puanı : 159

MesajKonu: Geri: Genç Çağ (Bir ortadünya hikayesi)   Genç Çağ  (Bir ortadünya hikayesi) - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 8:09 pm

diyerek konuta gitmek istediğini dile getirdi. okadar acıkmıştıki gözü açlıktan hiç bir şey görmüyordu...
yanındakilerle birlikte.konuta doğru yürümeye başladılar tam konuta gelmişlerdiki birde ne görsünler?...
BLackci
Hard Rocker
Hard Rocker
BLackci

Karizma Puanı : 307

MesajKonu: Geri: Genç Çağ (Bir ortadünya hikayesi)   Genç Çağ  (Bir ortadünya hikayesi) - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 11:53 pm

ya ne bu konu arkadaş hiç bişey anlamadım açıklamayı kısa öz yapsanız iyi olcak. konunun temeli ne oyunmu fıkramı anlamadım aq. Very Happy

Genç Çağ (Bir ortadünya hikayesi)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» genç çağ rp dışı(yorumlar buraya gelsin
» Örümcek Adam'ın genç yıldızı intihar etti.