BurduRRocK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURDUR ROCK VE METAL FANLARINI BİRLEŞTİREN SİTE!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

şeytan!!!!!!!!(satanizmle alakası yok)

4 posters
YazarMesaj
ragnar blackmane
Rocker
Rocker
ragnar blackmane

Karizma Puanı : 171

şeytan!!!!!!!!(satanizmle alakası yok) Empty
MesajKonu: şeytan!!!!!!!!(satanizmle alakası yok)   şeytan!!!!!!!!(satanizmle alakası yok) I_icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 3:59 pm

tanrıya bile karşı çıkacak kadar asi
bedeli ne olursa olsun fikrini değiştirmeyecek kadar sağlam karakterli
her ne kadar tapmasamda hayranı olduğum bir kişilik

şeytan hakkında fikirlerinizi bekliyorum

not:şu an meşgulum yakında luciferdan leviathana kadar bütün hepsini yazıyorum biraz bekleyin Embarassed
ßißleßlack _\m/
Rocker
Rocker
ßißleßlack _\m/

Karizma Puanı : 164

MesajKonu: Geri: şeytan!!!!!!!!(satanizmle alakası yok)   şeytan!!!!!!!!(satanizmle alakası yok) I_icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 11:03 pm

leviathan? olm o $eytan deil ki, suda yürüyen ßi su aygırı Very Happy
(ßkz: W3L Dota aLLstars 5.84c) şeytan!!!!!!!!(satanizmle alakası yok) 27692
BELPHEGOR
Admin
Admin
BELPHEGOR

Karizma Puanı : 248

MesajKonu: Geri: şeytan!!!!!!!!(satanizmle alakası yok)   şeytan!!!!!!!!(satanizmle alakası yok) I_icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 1:25 am

İnsanların kendi kusurlarının ve suçlarının sonucunda bir günah keçisi olarak türetilmiş, sadece ''Evet ben bunu yaptım çünkü katilim, sapığım, şerefsizim'' diyemeyen korkak ve sefil beyinlerin ''Aklımı Şeytan çeldi'' yalanına sığınmasını sağlayan peri masalı karakterlerinden biri. Kendisi başta belirttiğim günah keçisi olduğundan çizimlerde de keçi - insan karışımı olarak karşımıza çıkar genelde. Felsefesinin başında hata vardır. Ulan biraz kafa yorsan anlıcan zaten olayı. Madem ki şeytanın görevi masumların kafasını çelip kötü yola teşvik etmek, Bu garibim şeytan isyan ederken onun kafasını kim çeldi? Heee demekki şeytan kendi kendine kötü bi yola girdiyse, bizde çok rahat gireriz. Neymiş? Şeytana gerek yokmuş. Twisted Evil Ayrıca ille bir şeytan olucaksa o benim. Çünkü ben hergün temiz beyinleri kirletiyorum. Akıl çeliyorum. Ve bu rütbeyi çoktan haketcek kadar gühankarım. Twisted Evil
http://burdurrock.yetkinforum.com
bay_davul
Admin
Admin
bay_davul

Karizma Puanı : 159

MesajKonu: Geri: şeytan!!!!!!!!(satanizmle alakası yok)   şeytan!!!!!!!!(satanizmle alakası yok) I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 9:30 pm

tamam da şöyle bişey var ya ben seytana pabucunu ters giydiren bi adammısım ben neyim ozaman?

şeytan!!!!!!!!(satanizmle alakası yok)
1 sayfadaki 1 sayfası